ПРО НАС

Товарна біржа «ПЕРСПЕКТИВА-КОММОДІТІ» успішно працює з 16.06.2011 року та є загальновідомим лідером на ринку електронних аукціонів з продажу майна та деривативів в Україні. Ми вперше в Україні запропонували учасникам товарного ринку сучасні торговельні технології. І дотепер на національному ринку не реалізовано нічого кращого за наші веб-сервіси та рівень супроводження клієнтів.

За період з 26 вересня 2011 року по 1 червня 2018 року в електронній торговельній системі (ЕТС) Біржі проведено 32,3 тис. електронних аукціонів.

Обсяг проведених електронних аукціонів - понад 18,6 млрд. грн.

Загальна кількість учасників аукціонів більш, ніж 18,3 тис.

Торги на Біржі проводяться в інтересах, як приватних, так і державних органів.

Ми є провідним майданчиком в України щодо проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів нерухомості, насамперед, в формі укладання деривативів (форвардних та опціонних контрактів) на відповідні майнові права.

Через деривативні інструменти, укладені на Біржі, тисячі покупців отримали права на новозбудовану нерухомість.

Біржа є визнаним лідером в Україні завдяки залученню широкого кола забудовників з Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Полтави тощо та інфраструктурно забезпечує важливі для національної економіки процеси фінансування будівництва.

Серед основних учасників торгів на Біржі - десятки провідних національних та регіональних забудовників.

За результатами конкурсного відбору Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на Біржі проводяться відкриті торги (аукціони) з продажу активів банків, що ліквідуються (забезпечено інтеграцію з системою Prozorro.Продажі).

За наслідками укладення договору з Фондом державного майна України на Біржі проводяться аукціони з продажу майна, що перебуває в державній власності (забезпечено інтеграцію з системою Prozorro.Продажі).

Згідно договору з КП «Міський магазин» на Біржі проводяться аукціони, відповідно до Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02.04.2015 № 300, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві 09.04.2015 за № 52/1163.

На Біржі щодня проводяться аукціони щодо укладання строкових контрактів (форвардів та опціонів).

Більш розгорнута інформація про нас і про торги доступна тут. Наші правила, порядок торгів та інші документи тут.

Наші досягнення в цій сфері, в першу чергу, стали можливими завдяки досвіду, накопиченому нашою командою на біржовому ринку України з 2006 року.

Окрім Товарної біржі, наша команда реалізувала низку успішних ІТ-проектів в компаніях торговельної, інформаційної та розрахункової інфраструктури національного фінансового ринку:

ПрАТ «Фондова біржа «Перспектива» - організація торгів цінними паперами, функціонує з 2006 року, лідерство в Україні за обсягом торгів цінними паперами з 2012 року, обсяг торгів у 2017 році – 127 млрд. грн. (62% загального обсягу біржових торгів на фондових біржах України);

центр сертифікації ключів ПрАТ «Комунікаційний Фондовий Центр» - захист інформації та електронний документообіг, з 2010 року;

ПрАТ «ФК «Сучасні кредитні технології» - кліринг та розрахунки, з 2009 року;

ТОВ «БІТ ПРОДАКШН» - розроблення та підтримка програмного забезпечення для учасників фінансових ринків, досвід фахівців щодо впровадження ІТ-проектів – понад 20 років.

Разом ці інфраструктурні компанії надають учасникам торгів максимально широкий комплекс послуг, який не має аналогів в Україні: щодо забезпечення участі в аукціонних торгах всіма видами фінансових інструментів та товарів, електронного документообігу, гарантування розрахунків, захисту інформації та застосування надійних програмних засобів.